Sport

Waar kan je ons bereiken?

Sportpromotie: tel 016 80 48 88
Verhuur infrastructuur: tel 016 80 48 92
Financiën: tel 016 80 48 93

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 23-07-2018 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Dinsdag 24-07-2018 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Woensdag 25-07-2018 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Donderdag 26-07-2018 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Vrijdag 27-07-2018 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Zaterdag 28-07-2018gesloten
Zondag 29-07-2018gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag O.L.V. Hemelvaartwoensdag 15 augustus 2018
Sluitingsdag Allerheiligendonderdag 1 november 2018
Sluitingsdag Allerzielenvrijdag 2 november 2018
Sluitingsdag Feest van de Dynastiedonderdag 15 november 2018
Sluitingsdag Kerstmisdinsdag 25 december 2018
Sluitingsdag tweede kerstdagwoensdag 26 december 2018

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Michel Roskin (Verantwoordelijke sportpromotie) 016 80 48 88 michel.roskin@tienen.be
Wim Bartholomees (Verantwoordelijke zwembad en zwempromotie) 016 80 48 90 wim.bartholomees@tienen.be
Ann Delvaux (Medewerker algemene administratie en verenigingen) 016 80 48 94 ann.delvaux@tienen.be
Sven Logist (Medewerker sportpromotie) 016 80 48 95 sven.logist@tienen.be
Hans Maho (Medewerker zaalreservaties) 016 80 48 92 hans.maho@tienen.be
Kim Vanmarsenille (Medewerker facturen en financiën) 016 80 48 93 kim.vanmarsenille@tienen.be