Sport

Waar kan je ons bereiken?

Sportpromotie: tel 016 80 48 88
Verhuur infrastructuur: tel 016 80 48 92
Financiën: tel 016 80 48 93

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 10-08-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Dinsdag 11-08-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Woensdag 12-08-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Donderdag 13-08-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Vrijdag 14-08-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Zaterdag 15-08-2020gesloten
Zondag 16-08-2020gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag Allerzielenmaandag 2 november 2020
Sluitingsdag Wapenstilstandwoensdag 11 november 2020
Sluiting eindejaarsperiodevrijdag 25 december 2020 tot vrijdag 1 januari 2021

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Michel Roskin (Sportfunctionaris) 016 80 48 88 michel.roskin@tienen.be
Wim Bartholomees (Verantwoordelijke zwembad en zwempromotie) 016 80 48 90 wim.bartholomees@tienen.be
Ann Delvaux (Medewerker algemene administratie en verenigingen) 016 80 48 94 ann.delvaux@tienen.be
Sven Logist (Medewerker sportpromotie) 016 80 48 95 sven.logist@tienen.be
Hans Maho (Medewerker zaalreservaties) 016 80 48 92 hans.maho@tienen.be
Kim Vanmarsenille (Medewerker facturen en financiën) 016 80 48 93 kim.vanmarsenille@tienen.be