Sport

Waar kan je ons bereiken?

Sportpromotie: tel 016 80 48 88
Verhuur infrastructuur: tel 016 80 48 92
Financiën: tel 016 80 48 93

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 25-12-2017gesloten
Dinsdag 26-12-2017gesloten
Woensdag 27-12-2017 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Donderdag 28-12-2017 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Vrijdag 29-12-2017 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Zaterdag 30-12-2017gesloten
Zondag 31-12-2017gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag Kerstmismaandag 25 december 2017
Sluitingsdag tweede kerstdagdinsdag 26 december 2017

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Luc Boni (Diensthoofd) 016 80 48 97 luc.boni@tienen.be
Michel Roskin (Verantwoordelijke sportpromotie) 016 80 48 88 michel.roskin@tienen.be
Wim Bartholomees (Verantwoordelijke zwembad en zwempromotie) 016 80 48 90 wim.bartholomees@tienen.be
Ann Delvaux (Medewerker algemene administratie en verenigingen) 016 80 48 94 ann.delvaux@tienen.be
Sven Logist (Medewerker sportpromotie) 016 80 48 95 sven.logist@tienen.be
Hans Maho (Medewerker zaalreservaties) 016 80 48 92 hans.maho@tienen.be
Kim Vanmarsenille (Medewerker facturen en financiën) 016 80 48 93 kim.vanmarsenille@tienen.be