Sport

Waar kan je ons bereiken?

Sportpromotie: tel 016 80 48 88
Verhuur infrastructuur: tel 016 80 48 92
Financiën: tel 016 80 48 93

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 21-01-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Dinsdag 22-01-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Woensdag 23-01-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Donderdag 24-01-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Vrijdag 25-01-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Zaterdag 26-01-2019gesloten
Zondag 27-01-2019gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag paasmaandagmaandag 22 april 2019
Sluitingsdag Dag van de Arbeidwoensdag 1 mei 2019
Sluitingsdag Hemelvaartdonderdag 30 mei 2019
Sluitingsdag pinkstermaandagmaandag 10 juni 2019
Sluiting personeelsdagvrijdag 21 juni 2019
Sluitingsdag Vlaamse feestdagdonderdag 11 juli 2019
Sluitingsdag O.L.V. Hemelvaartdonderdag 15 augustus 2019
Sluitingsdag Allerheiligenvrijdag 1 november 2019
Sluitingsdag Wapenstilstandmaandag 11 november 2019
Sluitingsdag Feest van de Dynastievrijdag 15 november 2019

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Michel Roskin (Verantwoordelijke sportpromotie) 016 80 48 88 michel.roskin@tienen.be
Wim Bartholomees (Verantwoordelijke zwembad en zwempromotie) 016 80 48 90 wim.bartholomees@tienen.be
Ann Delvaux (Medewerker algemene administratie en verenigingen) 016 80 48 94 ann.delvaux@tienen.be
Sven Logist (Medewerker sportpromotie) 016 80 48 95 sven.logist@tienen.be
Hans Maho (Medewerker zaalreservaties) 016 80 48 92 hans.maho@tienen.be
Kim Vanmarsenille (Medewerker facturen en financiën) 016 80 48 93 kim.vanmarsenille@tienen.be