Sport

Waar kan je ons bereiken?

Sportpromotie: tel 016 80 48 88
Verhuur infrastructuur: tel 016 80 48 92
Financiën: tel 016 80 48 93

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 29-07-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Dinsdag 30-07-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Woensdag 31-07-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Donderdag 1-08-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Vrijdag 2-08-2019 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Zaterdag 3-08-2019gesloten
Zondag 4-08-2019gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluitingsdag O.L.V. Hemelvaartdonderdag 15 augustus 2019
Sluitingsdag Allerheiligenvrijdag 1 november 2019
Sluitingsdag Wapenstilstandmaandag 11 november 2019
Sluitingsdag Feest van de Dynastievrijdag 15 november 2019
Sluitingsdag Kerstmiswoensdag 25 december 2019
Sluitingsdag tweede kerstdagdonderdag 26 december 2019
Sluitingsdag kerstperiodevrijdag 27 december 2019
Sluitingsdag kerstperiodemaandag 30 december 2019
Sluitingsdag kerstperiodedinsdag 31 december 2019
Sluitingsdag nieuwjaarsdagwoensdag 1 januari 2020

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Michel Roskin (Sportfunctionaris) 016 80 48 88 michel.roskin@tienen.be
Wim Bartholomees (Verantwoordelijke zwembad en zwempromotie) 016 80 48 90 wim.bartholomees@tienen.be
Ann Delvaux (Medewerker algemene administratie en verenigingen) 016 80 48 94 ann.delvaux@tienen.be
Sven Logist (Medewerker sportpromotie) 016 80 48 95 sven.logist@tienen.be
Hans Maho (Medewerker zaalreservaties) 016 80 48 92 hans.maho@tienen.be
Kim Vanmarsenille (Medewerker facturen en financiën) 016 80 48 93 kim.vanmarsenille@tienen.be