Sportverenigingen in Tienen

 

 


 

V: voorzitter S: secretaris I: infrastructuur

Atletiek


Badminton


Basketbal


Biljart

  • Verbond Clubs van Golfbiljart van Tienen en omstreken (voor 10- tot 18-jarigen, volwassenen en 50-plussers)
    V: Arnold Arron - Eendenstraat 22 - 3350 linter - 0478/30 38 49 - arnold.arron@telenet.be
    S: Rudi Cornelis - Broekhofstraat 21 - 3400 Landen – gsm 0471 03 43 80 -  vgto@live.be 
    I: café Grietmuil - Potstraat 14 - 3300 Tienen - www.facebook.com/biljart.vgto - www.vgto.be
  • Koninklijke BC Amicale 58 (voor volwassenen en 50-plussers)
    V: Marc Vanderauwera - Ranshovenweg 1 - 3300 Tienen - gsm 0496 72 74 44 - marc.auwera@hotmail.be   
    S: Willem Torry - Oude Leuvensestraat 75/8 - 3300 Tienen - gsm 0472 24 71 64 - willem.torry@telenet.be           
    I: Acro - Leuvenselaan 472 - 3300 Tienen

Boksen

  • Boksclub De Ring (voor 12- tot 18-jarigen en volwassenen)
    V: Jules Kumpen - Kloosterstraat 40 - 3300 Tienen - gsm 0474 42 83 38
    S: Christelle Stevens - Kloosterstraat 40 - 3300 Tienen – gsm 0498 04 61 61
    I: Kloosterstraat 40 – 3300 Tienen – tel 016 81 60 62
  • Rosing Thai-Boxing Team Tienen
    V: Robert Houblon - Tiensesteenweg 124 - 3380 Glabbeek - gsm 0475 89 63 80 - rosing.security@skynet.be  
    S: Nathalie Luyckx - Tiensesteenweg 124 - 3380 Glabbeek
    I: Sportcentrum Houtemveld - Hal 4 - Sporthalstraat 12 - 3300 Tienen- www.facebook.com/RosingThaiBoxingTeam

Bollenspel (Boule Lyonaise)

  • Boulistenclub Tienen vzw (voor volwassenen en 50-plussers)
    V: Gabriël Clabots - De Brouwerstraat 82 - 3300 Tienen - gsm 0478 99 14 21 - gabriel.clabots@telenet.be
    S: Luc Hendrickx - De Brouwerstraat 27 - 3300 Tienen - gsm 0497 11 49 01
    I: Sportcentrum Houtemveld - Sporthalstraat 6 - Bus 2 - 3300 Tienen - www.bloggen.be/tienseboulisten

 Bowling


Dans – Ballet – e.a.


Darts


Diepzeeduiken


Duivenvluchten

  • Duivenmaatschappij 'De Ware Vrienden Oplinter' (13- tot 18-jarigen, volwassenen en 50-plussers)
    V: Tony Reniers - Kwadeplasstraat 67 - 3350 Neerlinter - gsm 0477 32 44 37 - tony.reniers1@telenet.be  
    S: Jef Vandyk - Hoekstraat 4 - 3470 Kortenaken - gsm 0495 88 90 16I: Sint-Genovevaplein 33 - 3300 Tienen - gsm 0474 88 83 74 - www.duiven-oplinter.be
  • Eendracht Bost (voor iedereen)
    V: Nico Schepers - Mulkstraat 131 - 3300 Tienen - gsm 0479 92 45 79 - nico.schepers@ab_inbev.com
    S: Eddy Vandervelpen - Pastorijstraat 110 - 3300 Tienen - gsm 0478 33 83 41 - eddy.vandervelpen1@telenet.be
    I: Café Grietmuil - Potstraat 14  - 3300 Tienen - 0477 86 34 31 - Nelly Flawinne
  • Verbroedering Obrafo Tienen (voor iedereen)
    S: Omer hendrickx - Diestsesteenweg 217 - 3300 Tienen
    I: Sint-Barbarastraat 3 - 3300 Tienen - www.obrafo.be

Fitness en bodybuilding


Handboog

  • Broederliefde (voor 50-plussers)
    V: Rene Vanbaelen - Dr. Geensstraat 21 - 3300 Tienen - tel 016 81 63 04 - rene.vanbaelen@skynet.be
    S: Rudi Massuit - Leuvenselaan 320 - 3300 Tienen - tel 016 81 75 24
    I: Sportcentrum Houtemveld - Sporthalstraat 6 - bus 2 - 3300 Tienen
  • La Chaine d'Or (voor volwassenen en 50-plussers)
    V + S: Guillaume Gelpkens - Paardenbrugstraat 19 - 3300 Tienen - tel 016 81 56 17 – guillaume.gelpkens@telenet.be
  • Robin Hood Tienen (voor 8- tot 18-jarigen, volwassenen en 50-plussers)
    V: Luk Geldof - Rue du Hoqoi 5 - 1370 Geldenaken - gsm 0486 87 12 75 - lukgg99@gmail.com
    S: Louis Cultiaux - Leuvenselaan 337 - 3300 Tienen - gsm 0476 46 48 60 - tel 016 81 41 23 - louis.cultiaux@skynet.be
    I: vzw De Sfeermakers - St.-Truidensesteenweg 612 - 3300 Tienen - www.robinhoodtienen.be

Hengelsport

  • De Velpevissers (voor volwassenen en 50-plussers)
    V: Michel Robbeets - Groenhofstraat 52 - 3300 Tienen - gsm 0479 86 17 57 - michel.robbeets@skynet.be
    S: Paul Roelandt - Kerkomstraat 112 - 3300 Tienen -  gsm 0486 06 66 76 - roelandt.paul@scarlet.be
    I: 2 visvijvers - Persstraat - Hoksem
  • Forellenkloppers (voor 13- tot 18-jarigen en volwassenen)
    V: Roger Servranckx – Strijdersstraat 30 – 3300 Tienen - gsm 0475 83 39 72
    S: Louis-Yvan Cornu - Gallicstraat 36 - 3300 Tienen - gsm 0494 19 78 36 - tel 016 81 91 73 - wendy.coenen@telenet.be

Karabijn- en pistoolschieten

  • Arizona (voor 14- tot 18-jarigen, volwassenen en 50-plussers)
    V: Daniel Vandewyngaert - Minderbroedersstraat 45/3 - 3300 Tienen - gsm 0478 90 47 56 - d.vandenwyngaert@skynet.be  
    S: Nancy pira - Sint-Niklaasstraat 22 - 3321 Hoegaarden - tel 016 82 52 66 - fc623705@skynet.be  
    I: Oplintersesteenweg 548 - 3300 Tienen
  • Rifle Schutters Tienen (RST) (voor 13- tot 18-jarigen, volwassenen en 50-plussers)
    V: Guido Sacreas - Klein Spannuit 94 - 3300 Tienen - gsm 0477 67 08 53 - guido.sacreas@telenet.be
    S: Lutgarde Van Bael - Klein Spanuit 94 - 3300 Tienen - gsm 0477 57 15 22
    I: Oplintersesteenweg 548 - 3300 Tienen
  • Tiense schuttersclub (voor 15- tot 18-jarigen, volwassenen en 50-plussers)
    V: Erwin Keyen - Oplintersesteenweg 72 - 3300 Tienen - gsm 0496 72 01 00 - erwin.keyen@telenet.be
    S: Ludo Beelen - Strijdersstraat 28 - 3300 Tienen - tel. 016 81 00 52 - ludo.beelen@pandora.be
    I: Ascott - Aarschotsesteenweg 82 - 3300 Tienen - 016 82 30 65

Kruisboogschieten

  • Koninklijke Balboog Willem Tell (voor 16- tot 18-jarigen, volwassenen en 50-plussers) 
    V: Pierre Hautecler - Valkenswaardlaan 29 - 3300 Tienen - gsm 0496 13 78 57
    S: Yvan Claes - Molenstraat 71 - 3300 Tienen - gsm 0496 86 14 32 - claesyvan@gmail.com 
    I: Vianderdomein, Hamelendreef 77 - 3300 Tienen - http://users.skynet.be/fc753581/Index.htm
  • Sint Bartholomeus Gilde (voor 13- tot 18-jarigen, volwassenen en 50-plussers)
    V: Luc Willems - 22de Liniestraat 9 - 3300 Tienen - tel 016 81 50 76 
    S: Emmanuel Struys - Groot Begijnhof 34 - 3300 Tienen - tel 016 81 35 11 - gsm 0496 36 89 60 - manustruys@hotmail.com
    I: Centrum Houtem vzw - Houtemstraat 543 - 3300 Tienen

Kubb

  • Kubiler
    V: Yvan Lambrechts - Oude Kleerkopersstraat 3 - 3300 Tienen - gsm 0476 37 57 04  - dekubilers@gmail.com
    S: Wim Vermote - Kerkstraat 10 A - 3440 Dormaal - gsm 0475 78 56
    I:  De Sfeermakers - St. Truidensesteenweg 612 - 3300 Tienen - www.facebook.com/Kubiler/
  • Twisted Kubbers (voor jeugd, volwassenen en 50-plussers)
    V: Yannick Pille - Getestraat 41/4 - 3300 Tienen - gsm 0474 21 51 02 - twistedkubb@gmail.com
    S: Mario Checinski - Potterijstraat 60 - 3300 Tienen - gsm 0479 36 94 80
    I: Vianderdomein - Hamelendreef 78 - 3300 Tienen - www.facebook.com/groups/twistedkubb

Martiale kunsten


Omnisport en recreasport

  • Omnisport GSF Tienen (voor kinderen vanaf 4 jaar en jeugd)
    V: Alain Verheyden - Vianderstraat 15 - 3300 Tienen - gsm 0468 12 47 74 - alain.verheyden1@gmail.com
    S: Lucia Mariel - Vianderstraat 15 - 3300 Tienen - tel 016 81 91 85 - alain.verheyden1@gmail.com
    I: sportcentrum Houtemveld - Hal 3 - Sporthalstraat 12 - 3300 Tienen en Zwembad De Blyckaert - Reizigersstraat 81 - 3300 Tienen

Ornitologie


Paard- en ponyrijden  


Petanque

  • Petanqueclub Tienen (voor 6- tot 18-jarigen en volwassenen)
    V: Rudi Gravensteyn - Tramstraat 89 - 3300 Tienen - gsm 0476 51 59 41 - tel 016 82 42 25 - rudi.gravensteyn@telenet.be
    I: Sportcentrum Houtemveld - Sporthalstraat 8 - 3300 Tienen - tel 016 84 35 77 - www.bloggen.be/petanque_tienen/

Rally-, auto- en motosport

  • Kwasimoto’s (voor volwassenen)
    V+S: Dirk Van Cauwenbergh - Grote Steenweg 467 - 3350 Drieslinter - gsm 0476 69 01 29 - dirk_van_cauwenbergh@telenet.be
    I: Maures Café - Processieweg 4 - 3300 Tienen - 0494 56 19 97 of 0497 48 82 02 - www.kwasimotos.be

Seniorensport

  • 50 + Sportelclub (voor 50-plussers)
    V: sportdienst stad Tienen - Reizigersstraat 81 - 3300 Tienen - tel 016 80 48 88 - sport@tienen.be
  • S-Sport Tienen (voor 50-plussers)
    V: Lucien Dewaelheyns - Uilstraat 70 - 3300 Tienen - tel 016 84 91 69 - gsm 0496 62 79 07 - lucien_dewaelheyns@telenet.be 
    S: Rosette Haenen - Beggaardenstraat 8/4 - 3300 Tienen - tel 016 76 08 48

Skeeleren


Sport voor personen met een beperking


Tafeltennis


Tennis


Triathlon


Turnen


Vliegvissen


Voetbal KBVB

  • Arsenaal Goetsenhoven (voor 5- tot 18-jarigen en volwassenen)
    V: Emiel Turrion - St.Laurentiusstraat 12 - 3300 Tienen - gsm 0472 33 85 19
    S: Daniel Bruers - St.Laurentiusstraat 30 - 3300 Tienen - gsm 0494 67 98 25 - nicolas.bruers@pandora.be
    I: Tiensebaan z/n – Goetsenhoven – tel 016 82 12 82
  • Crossing Vissenaken (voor 6- tot 18-jarigen en volwassenen)
    V: Wim Sevenants - Saneveldstraat 2 - 3440 Zoutleeuw - gsm 0498 86 67 33 - wim.sevenants@telenet.be  
    S: Vera Hendrickx - Waterstraat 100 - 3300 Tienen - gsm 0496 73 63 15 - hendrickx.vera@skynet.be 
    I: St.-Pieterstraat 40 – Vissenaken – Tel. 016 82 39 20 - www.crossing-vissenaken.be - www.facebook.com/Crossing-Vissenaken-169565946750526/
  • Damesvoetbalclub Eva's Tienen (dames, jeugd en volwassenen)
    V: Wouter Lissens - Spoorwegstraat 55 - 3300 Tienen - gsm 0496 71 73 87 - wouter.lissens@telenet.be 
    S: Isabelle Zucher - Groenhofstraat 36 - 3300 Tienen - gsm 0472 21 28 46 - evaskumtich@gmail.com    
    I: Begijnenstraat 118 - 3300 Tienen (Kumtich) - www.evastienen.be  - www.facebook.com/Evas-Tienen-161622707315540/ 
  • Koninklijke Vriendenkring Tiense Scheidsrechters (voor volwassenen)
    V: Rudi Pypops - gsm 0475 77 00 41 - rudipypops@hotmail.com
    S: Robert Cauwberghs - Berg van Leningstraat 8 - 3300 Tienen - gsm 0478 24 32 95 - robert.cauwberghs@telenet.be 
    I: Café 't Hoekske - Oude Leuvensestraat 93 - 3300 Tienen - KVK Tienen - Bergévest 12 - 3300 Tienen
  • RFC Tienen-Hageland (voor 5- tot 18-jarigen en volwassenen)
    V: Johan Vos - Beatrijslaan 56 - 3110 Rotselaar - gsm 475 80 63 75 - johan@johanvos.be 
    S: Jean-Pierre Mues - Aen Den Hoorn 8 bus 2 - 3440 Zoutleeuw - gsm 0478 50 46 78 - jpmues@telenet.be  
    I: Bergéstadion – Bergévest – 3300 Tienen – tel 016 96 13 00 - www.kvktienen.be - www.facebook.com/kvktienen/
  • Voorwaarts Hakendover (voor 13- tot 18-jarigen en volwassenen)
    V: Arthur Dumont - Bosveldstraat 18 - 3300 Tienen - gsm 0486 12 57 69 - arthur_dumont@skynet.be
    S: Roger Ambroes - Oude Heerweg 29 - 3300 Tienen - gsm 0497 86 54 81 - tel. 016 78 89 36 
    I: Keienpoelweg 4 - Hakendover – tel 016 78 04 96   
  • KVC Houtem-Oplinter vzw (voor 4- tot 18-jarigen en volwassenen)
    V: Pol Houtmeyers - Grensstraat 6 - 3300 Tenen - gsm 0496 86 64 22 - leopold.houtmeyers@telenet.be
    S: André Mathues - Dries 30/0004 - 3380 Glabbeek - gsm 0475 23 67 85 - andre.mathues@hotmail.com   
    I: Bunsbeekstraat z/n – 3300 Tienen - 016 81 46 53 - www.kvchoutemoplinter.be

Voetbal KBLVB


Volleybal


Wandelen

  • De Hewelja Vrienden (voor volwassenen)
    V: Ghislain Maho - Pastorijstraat 282 - 3300 Tienen - tel 016 81 43 49 - gsm 0496 75 41 38 - ghislain@live.be  
    S: René Debon - Residentie Beatrijs 107 - 3300 Tienen - tel 016 82 14 07 - debon.rene@telenet.be
  • Trip-Trap Kumtich (voor iedereen)
    V en S: Denis Coeckelberghs - Nieuwstraat 127 - 3370 Boutersem - gsm 0497 16 87 94 - denis.Coeckelberghs@telenet.be - www.triptrapkumtich.be

Wielrennen

  • De Moedige Trappers (voor 50-plussers)
    V: Herman Maleve – Dreefstraat 8 – 3300 Tienen – gsm 0477 30 71 51 - tel 016 81 74 64
    S: Eddy Bielen – Goetsenhovenplein 2 – 3300 Goetsenhoven – tel 016 82 23 31 - eddy.bielen@fintro.be 
  • Potterie Wieler- en Supportersclub (voor volwassenen en 50-plussers)
    V: Patrick Ylen - Dragonderstraat 43 - 3300 Tienen - gsm 0496 73 86 75 - patrick.ylen@telenet.be  
    S: Marc Ylen - Oude Leuvensestraat 12 - 3300 Tienen - gsm 0478 23 20 31 - marc.ylen@skynet.be 
    I: Café Den Grietmuyl - Potstraat 14 - 3300 Tienen
  • Tiense Trappers (voor volwassenen)
    V: Dirk Es - Leuvenselaan 731 - 3300 Tienen - gsm 0474 32 04 37  - kumtich@horta.org
    S: Luc Boni - Groenstraat 21 - 3300 Tienen  - gsm 0498 92 57 26 - lucboni55@gmail.com
  • Vliegend Wiel Oplinter (voor volwassenen)
    V: William Geens - Oplinterstraat 458 - 3300 Tienen - tel. 016 82 35 80 -  gsm 0476 74 13 55
    S: Willy Pypen - Neerlintersesteenweg 5 - 3300 Tienen - tel. 016 81 64 39  gsm 0495 63 44 93 - willy.pypen@telenet.be
    I: Geen lokaal
  • Wielerclub Broederklub Hakendover (voor volwassenen)
    V: Roger Ambroes – Oude Heerweg 29 – 3300 Tienen – gsm 0497 86 54 81
    S: David Ambroes - Oude Heerweg 60 - 3300 Tienen  -  gsm 0474 50 30 65 - david.ambroes@gmail.com
    I: Café De Welkom - Oude Heerweg - 3300 Tienen - tel. 016 78 24 59
  • Wielercomité Sportraad Tienen (organisatie wielerwedstrijden en wielerpromotie)
    V: Jacky Claeskens – Reizigersstraat 21 Bus 3 – 3300 Tienen – gsm 0496 04 53 92 – jacky.claeskens@telenet.be
    S: Freddy Nolmans – Bosschelstraat 11 – 3300 Tienen – gsm 0473 82 30 44 – freddynolmans@telenet.be 
    I : Café t Hoekske - Oude Leuvensestraat 93 - 3300 Tienen
  • Wielerpromotieclub Olympia (voor 7- tot 25-jarigen)
    V: Willem Peeters - Leibeekstraat 12 - 3210 Lubbeek - Tel. 016 46 12 17
    S: Marc Coel - Ridderstraat 6 - 3320 Hoegaarden - gsm 0495 77 75 07 - marc.coel@gmail.com
    I: vliegveld Goetsenhoven - Hannuitsesteenweg 350 - 3300 Tienen www.olympia.com - www.facebook.com/WimRuelensLottoOlympia/
  • WSC St. Gillis Kumtich (voor volwassenen)
    V: Maarten Uyttebroeck - Groenhofstraat 8 - 3300 Tienen - gsm 0474 38 65 34 - maarten_u@hotmail.com
    S: Kerry Coeckelberghs - Viaductstraat 208 - 3300 Tienen - gsm 0494 81 38 21 - kerry.coeckelberghs@telenet.be
    I: Dorpscafé - Sint-Barbarastraat 1 - 3300 Tienen
  • WTC De Reizende Zon (voor volwassenen en 50-plussers)
    V: Roland Waeytens - Waterstraat 114 - 3300 Tienen - gsm 0496 65 85 29 - christine.vancauwenberghs@skynet.be 
    S: Jacky Claeskens - Beauduinstraat 133 - 3300 Tienen - gsm 0496 04 53 92 - jacky.claeskens@telenet.be
    I: taverne The One For You - Grote Markt 47 - 3300 Tienen
  • WTC Godison Trappers (voor 13- tot 18-jarigen en volwassenen)
    V: Frans Billen - Getestraat 37/6 - 3300 Tienen - gsm 0496 63 82 17 - info@dumont.be 
    S: Viviane Mellaerts - Galgenstraat 17 - 3350 Linter - gsm 0486 84 34 74 - viviane.mellaerts@live.be    
    I: Geen lokaal
  • WTC St.-Gillisvrienden Kumtich
    V: Jacky De Ruyter - De Brouwerstraat 70 - 3300 Tienen - gsm 0478 21 89 98 - jacky.deruyter@skynet.be
    S: Glenn Ronge - Kumtichsestraat 69 - 3370 Kerkom - gsm 0478 58 14 49 - glenn.ronge@hotmail.com
    I: 't Dorpscafé te Kumtich - 016 82 22 82 - www.stgillisvrienden.be
  • WTC 't Hoekske (voor volwassenen en 50-plussers)
    V: Boni Vanderstukken - Sint-Truidensesteenweg 105 - 3300 Tienen - gsm 0474 45 14 65 - boni54@telenet.be
    S: Georges Depré - Diestsesteenweg 17/2 - 3300 Tienen - gsm 0497 25 18 18 - georges.depre@telenet.be
    I: Café t'Hoekske, Oude Leuvensestraat - 3300 Tienen
  • WTC St.-Genoveva Oplinter (voor volwassenen)
    V: Leopold Allard - Ganzendries 67 - 3300 Tienen - tel 016 81 11 40  
    S: Remy Vanrottem - Herestraat 64 - 3300 Tienen - tel 016 81 40 26 - remy.v@scarlet.be
  • GS Bikers Tienen (voor volwassenen en 50-plussers)
    V: Danny Vancauthem - Houtemstraat 272 - 3300 Tienen - gsm 0477 43 65 37 - danny.vancauthem@telenet.be 
    S: Stephan Uyttebroeck - Kumtichstraat 290 - 3300 Tienen - gsm 0498 21 48 20 - stephan.uyttebroeck@telenet.be 
    I: Sportcentrum Grand Slam - Tennisstraat 3 - 3300 Tienen - www.gsbikerstienen.be - www.facebook.com/GSBikersTienen
  • Tornado Bikers vzw (voor volwassenen)
    V:Kevin Laevers - Vissenakenstraat 473 - 3300 Tienen - gsm 0473 84 37 29 - bestuur@tornadobikers.be 
    S: Floris Vanden Bosch - Adjudant De Keyserstraat 41 - 3970 Leopoldsburg - gsm 0497 71 93 20 - bestuur@tornadobikers.be 

    www.strava.com/clubs/201660  - www.flickr.com/photos/tornadomountainbikers/ - www.tornadobikers.be


Zaalvoetbal


Zweefvliegen

  • Koninklijke Vliegclub de Wouw (voor 14- tot 18-jarigen, volwassenen en 50-plussers)
    V: Theo Stockmans - Nerm 123 - 3320 Hoegaarden - gsm 0476 89 90 68  – theo.stockmans@telenet.be
    S: Piet Vanosmael - Toekomststraat 8 - 3010 Kessel-Lo - gsm 0473 74 13 92 - piet.vanosmael@telenet.be   
    I: Vliegveld Hanuitsesteenweg 350 – 3300 Tienen – tel 016 81 22 78 - www.facebook.com/dewouw - www.dewouw.net
  • Ulm Goetsenhoven (voor volwassenen en 50-plussers)
    V: Wim Mellaerts - Boekhoutstraat 46A - 3390 Tielt-Winge - gsm 0496 37 64 66 - melle-ulm@telenet.be
    S: Bert Verdeyen - Boekhoutstraat 46 - 3390 Tielt-Winge - gsm 0477 50 77 45 - verdeyenbart@telenet.be
    I: Vliegveld - Hannuitsesteenweg 350 - 3300 Tienen - gsm 0496 37 64 66

Zwemmen

  • Aqua Tienen (voor 0,5- tot 18-jarigen, volwassenen en 50-plussers)
    V: Katrien Partyka - Kloostergang 2 - 3300 Tienen - tel 016 80 57 55 - burgemeester@tienen.be 
    S: Hilke Elsen - Groneshof 1 - 3300 Tienen - tel 016 82 20 86 - hilke_elsen@hotmail.com   
    I: zwembad De Blyckaert - Reizigersstraat 81 - 3300 Tienen - www.aquatienen.be 
  • Trust (voor 3- tot 18-jarigen, volwassenen en 50-plussers)
    V: Joël Smeyers - Zijdelingsestraat 57/6 - 3300 Tienen - gsm 0479 74 97 19 - voorzitter@zwemclubtrust.be 
    S: Jos Polleunis - Zavelstraat 2 - 3370 Boutersem - gsm 0476 78 82 31 - secretaris@zwemclubtrust.be       
    I: zwembad De Blyckaert - Reizigersstraat 81 - 3300 Tienen - www.tiensezwemmers.be
  • Vrije Zwemmers Tienen (voor 8- tot 18-jarigen, volwassenen en 50-plussers)
    V: Hubert Mattens - Rubenshof 1 - 3300 Tienen  - gsm 0496 79 90 90 - h.mattens@skynet.be
    S: Iréna Merckx - Rubenshof 1 - 3300 Tienen - tel 016 81 01 83 
    I: zwembad De Blyckaert - Reizigersstraat 81 - 3300 Tienen

Contact