Sport

Waar kan je ons bereiken?

Sportpromotie: tel 016 80 48 88
Verhuur infrastructuur: tel 016 80 48 92
Financiën: tel 016 80 48 93

Openingsuren

Maandag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Dinsdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Woensdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Donderdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Vrijdag van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Zaterdaggesloten
Zondaggesloten
Maandag 30-11-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Dinsdag 1-12-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Woensdag 2-12-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Donderdag 3-12-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Vrijdag 4-12-2020 van 08.30 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur
Zaterdag 5-12-2020gesloten
Zondag 6-12-2020gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluiting eindejaarsperiodevrijdag 25 december 2020 tot vrijdag 1 januari 2021
Sluiting Paasmaandagmaandag 5 april 2021
Sluiting O.H. Hemelvaartdonderdag 13 mei 2021
Sluiting Pinkstermaandagmaandag 24 mei 2021
Sluiting nationale feestdagwoensdag 21 juli 2021
Sluiting Allerheiligenmaandag 1 november 2021
Sluiting Allerzielendinsdag 2 november 2021
Sluiting Wapenstilstanddonderdag 11 november 2021
Sluiting Dag van de Dynastiemaandag 15 november 2021
Sluiting eindejaarsperiodezaterdag 25 december 2021 tot zaterdag 1 januari 2022

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Michel Roskin (Sportfunctionaris) 016 80 48 88 michel.roskin@tienen.be
Sigrid Darquennes (Afdelingshoofd) 016 80 56 50 sigrid.darquennes@tienen.be
Wim Bartholomees (Verantwoordelijke zwembad en zwempromotie) 016 80 48 90 wim.bartholomees@tienen.be
Ann Delvaux (Medewerker algemene administratie en verenigingen) 016 80 48 94 ann.delvaux@tienen.be
Hans Maho (Medewerker zaalreservaties) 016 80 48 92 hans.maho@tienen.be
Kim Vanmarsenille (Medewerker facturen en financiën) 016 80 48 93 kim.vanmarsenille@tienen.be