Bibliotheek

Waar kan je ons bereiken?

Openingsuren

Maandaggesloten
Dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdaggesloten
Vrijdag van 14.00 tot 19.00 uur
Zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur
Zondaggesloten
Maandag 26-08-2019gesloten
Dinsdag 27-08-2019 van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag 28-08-2019 van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdag 29-08-2019gesloten
Vrijdag 30-08-2019 van 14.00 tot 19.00 uur
Zaterdag 31-08-2019 van 10.00 tot 13.00 uur
Zondag 1-09-2019gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluiting juli en aug op ma en domaandag 1 juli 2019 tot zaterdag 31 augustus 2019
Sluiting Allerheiligenvrijdag 1 november 2019
Sluiting Allerzielenzaterdag 2 november 2019
Sluiting Wapenstilstandmaandag 11 november 2019
Sluiting Feest van de dynastievrijdag 15 november 2019
Sluiting kerstdinsdag 24 december 2019
Sluiting Kerstmiswoensdag 25 december 2019
Sluiting tweede kerstdagdonderdag 26 december 2019
Sluiting oudjaardinsdag 31 december 2019

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Hilde Jordens (Diensthoofd) 016 80 56 71 hilde.jordens@tienen.be
Adelheid Kicken (Medewerker) 016 80 56 70 adelheid.kicken@tienen.be
Anne Nagels (Medewerker) 016 80 56 70 anne.nagels@tienen.be
Arlette Delvaux (Medewerker) 016 80 56 70 arlette.delvaux@tienen.be
Caroline Deckers (Medewerker) 016 80 56 70 caroline.deckers@tienen.be
Dominique Vaes (Medewerker) 016 80 56 70 dominique.vaes@tienen.be
Hanne Breban (Medewerker) 016 80 56 70 hanne.breban@tienen.be
Hans Renette (Medewerker) 016 80 56 70 hans.renette@tienen.be
Ingrid Mathijs (Medewerker) 016 80 56 70 ingrid.mathijs@tienen.be
Lili Smets (Medewerker) 016 80 56 70 lili.smets@tienen.be
Marie-Anne Coenen (Medewerker) 016 80 56 70 marie-anne.coenen@tienen.be
Tilda Devroey (Medewerker) 016 80 56 70 tilda.devroey@tienen.be