Bibliotheek

Waar kan je ons bereiken?

In het kader van de coronacrisis is er een aangepaste dienstverlening in de bib. 

Openingsuren

Maandag van 14.00 tot 19.00 uur
Dinsdag van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdag van 14.00 tot 17.00 uur
Vrijdag van 14.00 tot 19.00 uur
Zaterdag van 10.00 tot 13.00 uur
Zondaggesloten
Maandag 26-04-2021 van 14.00 tot 19.00 uur
Dinsdag 27-04-2021 van 10.00 tot 12.00 uur, van 14.00 tot 17.00 uur
Woensdag 28-04-2021 van 12.00 tot 19.00 uur
Donderdag 29-04-2021 van 14.00 tot 17.00 uur
Vrijdag 30-04-2021 van 14.00 tot 19.00 uur
Zaterdag 1-05-2021gesloten
Zondag 2-05-2021gesloten
laden

Sluitingsdagen

Sluiting Dag van de Arbeidzaterdag 1 mei 2021
Sluiting O.H. Hemelvaartdonderdag 13 mei 2021
Sluiting Pinkstermaandagmaandag 24 mei 2021
Sluiting nationale feestdagwoensdag 21 juli 2021
Sluiting Suikerrock bibvrijdag 30 juli 2021 tot zaterdag 31 juli 2021
Sluiting Allerheiligenmaandag 1 november 2021
Sluiting Allerzielendinsdag 2 november 2021
Sluiting Wapenstilstanddonderdag 11 november 2021
Sluiting Dag van de Dynastiemaandag 15 november 2021
Sluiting eindejaarsperiode bibvrijdag 24 december 2021 tot zondag 2 januari 2022

Wie is wie?

Naam contactpersoon Telefoon
Hilde Jordens (Diensthoofd) 016 80 56 71 hilde.jordens@tienen.be
Adelheid Kicken (Medewerker) 016 80 56 70 adelheid.kicken@tienen.be
Anne Nagels (Medewerker) 016 80 56 70 anne.nagels@tienen.be
Arlette Delvaux (Medewerker) 016 80 56 70 arlette.delvaux@tienen.be
Caroline Deckers (Medewerker) 016 80 56 70 caroline.deckers@tienen.be
Dominique Vaes (Medewerker) 016 80 56 70 dominique.vaes@tienen.be
Hanne Breban (Medewerker) 016 80 56 70 hanne.breban@tienen.be
Ingrid Mathijs (Medewerker) 016 80 56 70 ingrid.mathijs@tienen.be
Lili Smets (Medewerker) 016 80 56 70 lili.smets@tienen.be
Marie-Anne Coenen (Medewerker) 016 80 56 70 marie-anne.coenen@tienen.be
Tilda Devroey (Medewerker) 016 80 56 70 tilda.devroey@tienen.be